Uniwersytet Trzeciego Wieku

Aktualności

15 marca 20181. Urodziny Karmnika

Pierwszy rok funkcjonowania Jadłodzielni Karmnik już za nami. Bardzo się cieszymy, że idea "dzielenie się" tak wspaniale zaktywizowała i połączyła mnóstwo środowisk - osób prywatnych, firm i instytucji, dzięki którym codziennie utwierdzamy się w przekonaniu, że trzeba i warto pomagać.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, dzięki którym Jadłodzielnia funkcjonuje i wzrasta, dlatego zapraszamy we wtorek 20 marca o godzinie 12:00 do naszego Karmnika.

Szczegóły
8 marca 2018Witamy Drzycim w strukturach RSUTW WSG!

Miło nam poinformować, że Regionalna Sieć Uniwersytetów Trzeciego Wieku liczy już 51 filii. Dołączył do nas Drzycim, gdzie 6 marca br. odbyła się uroczysta inauguracja. Z inicjatywy Gminnej Biblioteki Publicznej w Drzycimiu doszło do podpisania Aktu Powołania Uniwersytetu. Podpisali go: Dziekan RSUTW  dr inż. Cezary Kościelak, Wicestarosta Powiatu Świeckiego Barbara Studzińska, Wójt Gminy Drzycim Waldemar Moczyński oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Drzycimiu Izabela Grzegorz.

Szczegóły
23 luty 2018Śpiewać każdy może!

  

Samorząd Słuchaczy bydgoskiego UTW serdecznie zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 13 marca, o godzinie 17.00 w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej (budynek L). Przy dźwiękach muzyki będziemy wypatrywać pierwszych oznak wiosny. W myśl idei "Śpiewać każdy może" zachęcamy do wspólnych występów :)

Szczegóły