Uniwersytet Trzeciego Wieku

Aktualności

3 marca 2022Solidarni z Ukrainą

Jesteśmy wdzięczni za Wasze ogromne wsparcie w działaniach na rzecz osób dotkniętych wojną. W jedności jest siła, za którą w imieniu obywateli Ukrainy  niezmiernie dziękujemy.

Uruchamiamy specjalne subkonto, na które można wpłacać pieniądze dla naszych studentów i absolwentów dotkniętych kryzysem wojennym - jest ich w Wyższej Szkole Gospodarki naprawdę sporo. Środki będą rozdysponowane przez specjalnie powołaną Komisję Uczelnianą. Ściśle współpracujemy z Konsulatem Honorowym Ukrainy w Bydgoszczy, który od lat działa na terenie naszej Uczelni. Na bieżąco otrzymujemy informacje, jaka pomoc jest potrzebna.

Wpłat można dokonywać na konto Banku BNP Paribas Bank Polska S.A. numer rachunku:

93 1600 1185 0004 0807 2563 2152 z dopiskiem „DAROWIZNA dla studentów poszkodowanych przez wojnę na Ukrainie”.

Konto Fundacji Gaudeamus (OPP)

Szczegóły
25 luty 2022Wolna Ukraina

Społeczność Uniwersytetu Ekonomicznego składa się z przedstawicieli wielu kultur i narodowości. W obliczu rosyjskiej agresji na Ukrainie chcemy przypomnieć o naszych wartościach. Otwartość, szacunek i tolerancja to fundamenty, na których zbudowany jest Uniwersytet. Pragniemy wyrazić naszą solidarność ze wszystkimi studentami i pracownikami, których dotknął konflikt, który obecnie rozgrywa się za naszą wschodnią granicą. Koleżanki i koledzy, jesteście częścią naszej społeczności akademickiej, zawsze znajdziecie w nas wsparcie i pomoc. Jesteśmy z Wami myślami i sercem.

Społeczność Uniwersytetu Ekonomicznego składa się z przedstawicieli różnych kultur i narodowości. W obliczu rosyjskiej agresji na Ukrainie chcemy przypomnieć sobie nasze wartości. Otwartość, szacunek i tolerancja to fundamenty, na których zbudowana jest uczelnia. Pragniemy wyrazić naszą solidarność ze wszystkimi uczniami i pracownikami dotkniętymi konfliktem, który rozgrzewa się teraz za naszą wschodnią grani Koleżanki i koledzy, jesteście częścią naszej społeczności akademickiej, zawsze znajdziecie w nas wsparcie i pomoc. Jesteśmy z Wami myślami i sercem.

Wspólnotę Wyższej Szkoły Gospodarki tworzą przedstawiciele licznych kultur i narodowości. W obliczu Rosyjskiej agresji w Ukrainie chcemy przypomnieć nasze wartości. Otwartość, szacunek i tolerancja są fundamentem, na której budowana jest uczelnia. Chcemy wyrazić solidarność ze wszystkimi studentami i pracownikami dotkniętymi konfliktem, który rozpalany jest teraz za naszą wschodnią granicą. Przyjaciele i koledzy jesteście częścią naszej społeczności akademickiej, zawsze znajdziecie w nas wsparcie i pomoc. Jesteśmy z Wami myślami i sercem.

Obejrzyj wystąpienia Władz Wyższej Szkoły Gospodarki odnośnie wydarzeń na Ukrainie.

►TUTAJ ​​​​​​​

Szczegóły
24 luty 2022RUSZA II semestr

25 lutego (piątek) rozpoczynamy wykłady w ramach II semestru na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Wykład wygłosi Pan Rektor WSG dr Marek Chamot na temat: <KOSA>: nieznane akcje specjalne Armii Krajowej. Warszawa i Bydgoszcz.

Serdecznie zapraszamy każdą z grup: 10:00, 12:00, 14:00

Szczegóły