Uniwersytet Trzeciego Wieku

Aktualności

21 września 2020Inauguracja roku

Szczegóły
14 września 2020Grupa brydżowa zapraza

Grupa brydżowa zaprasza na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 16 września o godzinie 10:00 (budynek B, sala B103). Mile widziane są osoby, które chcą koontynuować grę oraz nowe osoby, które chciałyby do brydżystów dołączyć.

Od dnia 22 września grupa będzie spotykała się co tydzień, we wtorki o 10:00 - 15:00

Szczegóły
10 września 2020REKRUTACJA - aktualności

Cieszymy się z Państwa aktywności. Potwierdziliście swoją obecność na Uniwersytecie tak licznie, że obecnie zostały miejsca TYLKO na godzinę 16:00

Istnieje jeszcze opcja zapisu - bez wyboru grupy wykładowej. Wielu z Was zapisuje się tylko  ze względu na wycieczki, albo na zajęcia dodatkowych. I takie zapisy przyjmujemy bez limitu. 

Przypominamy, że rekrutacja trwa do 30 września. Do tego dnia należy również opłacić I semestr nauki - w przypadku nowych słuchaczy i w przypadku osób, które nie opłacały wiosną semestru letniego. Prosimy o nie zwlekanie z opłatami i nie blokowanie miejsc w grupach wykładowych. W obecnej sytuacji jest to szczególnie ważne. Wielu z Was nie może uczestniczyć w wykładach w najbardziej pasujących godzinach. Prosimy o wzajemne zrozumienie i stosowanie się do zaleceń BIURA UTW:)

Szczegóły