Uniwersytet Trzeciego Wieku

Aktualności

17 marca 2020Apel do słuchaczy UTW

Uczelnia również wspiera i zachęca do stworzenia wszelkich inicjatyw związanych z pomocą sąsiedzką. To jedna z najlepszych  i najbezpieczniejszych form pomocy. Dbajmy o swoich sąsiadów, możemy ich uchronić nie tylko od niebezpieczeństw zdrowotnych, ale także przed oszustami.

Szczegóły
11 marca 2020Komunikat nr. 3 ws. koronawirusa

Decyzją Władz uczelni odwołujemy wszelkie zajęcia dla Słuchaczy UTW - również te w sekcjach hobbystycznych: językowe, komputerowe, trening pamięci, zespół muzyczny, zajęcia sportowe – plus te realizowane w ramach projektów UE „ENTER” i LGD DwieRzeki. KOMUNIKAT TUTAJ

12.03.2020 – ZOO – wyjście przełożone na bardziej sprzyjający termin. Wpłacone kwoty nie przepadną.

18.03.2020 – Muzeum Brudu i Mydła – wyjście przełożone na bardziej sprzyjający termin. Wpłacone kwoty nie przepadną.

W zmianie sytuacji będę informować mailowo oraz na stronie http://www.u3w.byd.pl/id,2/aktualnosci

Najbliższe dwa tygodnie to czas szeroko zakrojonych działań profilaktycznych, które mają zapobiegać szybkiemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce. Działania te mają na celu ograniczyć duże skupiska ludzi. Im mniej ludzi w jednym miejscu, tym mniejsze szanse na szybkie rozprzestrzenianie się koronawirusa lub innych wirusów. Stąd zapobiegawcza decyzja o zawieszeniu zajęć w dniach 12-13 marca w placówkach Centrum Usług Społecznych WSG oraz zawieszeniu całkowitej działalności w dniach 16-25 marca.

Szczegóły