Uniwersytet Trzeciego Wieku

Aktualności

15 marca 2018Turniej Szachowy Regionalnej Sieci UTW WSG

Serdecznie zapraszamy Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku do uczestnictwa  w I Turnieju Szachowym Regionalnej Sieci UTW WSG, który odbędzie się 24 marca 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Cekcynie.

                

 

Szczegóły
15 marca 20181. Urodziny Karmnika

Pierwszy rok funkcjonowania Jadłodzielni Karmnik już za nami. Bardzo się cieszymy, że idea "dzielenie się" tak wspaniale zaktywizowała i połączyła mnóstwo środowisk - osób prywatnych, firm i instytucji, dzięki którym codziennie utwierdzamy się w przekonaniu, że trzeba i warto pomagać.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim, dzięki którym Jadłodzielnia funkcjonuje i wzrasta, dlatego zapraszamy we wtorek 20 marca o godzinie 12:00 do naszego Karmnika.

Szczegóły
8 marca 2018Witamy Drzycim w strukturach RSUTW WSG!

Miło nam poinformować, że Regionalna Sieć Uniwersytetów Trzeciego Wieku liczy już 51 filii. Dołączył do nas Drzycim, gdzie 6 marca br. odbyła się uroczysta inauguracja. Z inicjatywy Gminnej Biblioteki Publicznej w Drzycimiu doszło do podpisania Aktu Powołania Uniwersytetu. Podpisali go: Dziekan RSUTW  dr inż. Cezary Kościelak, Wicestarosta Powiatu Świeckiego Barbara Studzińska, Wójt Gminy Drzycim Waldemar Moczyński oraz Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Drzycimiu Izabela Grzegorz.

Szczegóły