Uniwersytet Trzeciego Wieku

Aktualności

4 maja 2020Wyjścia do Muzeum i ogrodu zoologicznego

Strona główna muzeummydla.pl

Drodzy Słuchacze! Mieliśmy w marcu zaplanowane wyjście do Muzeum Brudu i Mydła. Duża część z Was zapisała się na to wydarzenie, co więcej - wpłaciła pieniądze. Mimo że wejścia do muzeów decyzją rządu są już możliwe od 4.05.2020 - my naszego wspólnego wyjścia póki co nie planujemy. Zorganizujemy je w bezpiecznym dla Słuchaczy czasie. Wszystkie wpłaty oczywiście zachowują ważność.

Ps. Podobnie jest z wyjściem do Zoo i lekcją edukacyjną na temat płazów i gadów. Czekamy na wygaśnięcie największego zagrożenia.

 

 

Szczegóły
30 kwietnia 2020WFN

W ramach Wirtualnego Festiwalu Nauki serdecznie zapraszamy Państwa na wykład prof. dr hab. Heleny Wrony – Polańskiej "Rola psychologii we współczesnym świecie - człowiek wobec stresu", który odbędzie się we wtorek 5 maja o godzinie 17:00 poprzez aplikację Teams.

Prof. Polańska jest psychologiem klinicznym i psychoterapeutą, Kierownikiem Katedry Psychologii Zdrowia INoW, pracownikiem Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie oraz Przewodniczącą Sekcji Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Zachęcamy do zapisywania się na wydarzenie z wyprzedzeniem pod adresem: jan.chesy@byd.pl lub dołączenia do spotkania TUTAJ


 

Szczegóły
30 kwietnia 2020E-wykłady

Zapraszamy do kontaktu: ► TUTAJ

Szczegóły