Uniwersytet Trzeciego Wieku

Aktualności

30 czerwca 2018Letni grill 18 lipca 2018

Drodzy słuchacze! Letnie spotkanie grillowe odbędzie się 18 lipca 2018 o godzinie 17.00 na patio w budynku K.. Proszę o zwrócenie uwagi na datę wydarzenia - pierwotnie ustalaliśmy ją na 24 lipca i ta data jest nieaktualna. ps. Niestety zamknęliśmy już listę i nie prowadzimy dalszych zapisów. Zapraszaamy na nasze spotkania biesiadne w przyszłym roku akademickim.

Designed by Freepik

Szczegóły
25 maja 2018KLAUZULA INFORMACYJNA

Mając na względzie dbałość o ochronę Państwa danych osobowych, a także rozpoczęcie obowiązywania przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „RODO”) uprzejmie informujemy, iż umieściliśmy na naszej stronie KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH.

Pragniemy zapewnić, iż Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami prawnymi.

Szczegóły
16 maja 2018Hellerówka - bydgoskie ogrody pokazowe

Organizujemy wyjazd do największych ogrodów tematycznych w województwie kujawsko-pomorskim. Hellerówka na osiedlu Piaski to wyjątkowe miejsce, gdzie można nasycić wzrok pięknem barw i kompozycją roślin. Po zwiedzaniu planujemy biesiadę na świeżym powietrzu. 

DATA: 13 czerwca 2018,  zbiórka na pętli autobusowej nr 54 na Piaskach o godzinie 12.45

ZAPISY: biuro UTW, budynek A, pokój 101

CENA: 35 zł/osobę

 

 

Szczegóły