Uniwersytet Trzeciego Wieku

Aktualności

16 października 2020ZMIANY W FUNKCJONOWANIU BIURA

W związku wprowadzeniem Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego do czerwonej strefy zwracamy się z prośbą o ograniczenie bezpośrednich wizyt w biurze UTW, w pokoju A101. Niezbędne spotkania prosimy umawiać telefoniczne z Pracownikami.

W czasie wizyty prosimy o zachowanie środków bezpieczeństwa, noszenie maseczek, dezynfekowanie dłoni, a także zachowanie dystansu społecznego. Dezynfekcję dłoni mogą Państwo dokonać na parterze w bud. A oraz bezpośrednio w biurze A101. 

Zgłoszenia telefoniczne  i elektroniczne (tel. 52 567 07 07) obsługujemy w godzinach pracy Centrum Usług Społecznych, w godz. 8:00-16:00.  

Prosimy o zrozumienie sytuacji i dostosowanie się do nakazów i ograniczeń określonych przez służby sanitarne.

 

Szczegóły
8 października 2020INAUGURACJA 9.10.2020

Przedstawiam harmonogramy zajęć na semestr zimowy. Póki co ruszamy stacjonarnie. Sytuacja w kraju jest jednak dynamiczna. Prosimy zaglądać do aktualności regularnie. Będziemy na  informować Państwa o ewentualnych zmianach właśnie tutaj, w aktualnościach oraz na fecebooku https://www.facebook.com/u3wwsg/ 

HARMONOGRAM, GODZINA 10:00

HARMONOGRAM, GODZINA 12:00

HARMONOGRAM, GODZINA 14:00

HARMONOGRAM, GODZINA 16:00

Szczegóły
7 października 2020Zasady uczestnictwa w inauguracji

Przypominamy o wyjątkowych zasadach uczestnictwa w inauguracji roku akademickiego 2020/2021:

- maseczka/przyłbica (również w trakcie trwania uroczystości)

- dezynfekcja rąk przed wejściem

- rejestracja obecności (na salę zostaną wpuszczone tylko te osoby, które do 30.09.2020 złożyły deklarację uczestnictwa. Nie będzie możliwości dopisywania się do listy słuchaczy na miejscu, nawet pomimo wniesionej wcześniej opłaty).

- podpisanie oświadczenia o stanie zdrowia (mile widziany własny długopis)

- zajmowanie co drugiego miejsca w sali wykładowej

- stosowanie się do wskazówek obsługi;)

- prosimy też o zrozumienie zaistniałej sytuacji - wszyscy musimy się dostosować do zasad sanepidu i ogólnokrajowych przepisów. Mamy nadzieję, że jeśli sytuacja w kraju wróci do normy powrócimy do starych zasad organizacji roku akademickiego UTW. 

PROCEDURY COVID-19 DLA UTW

Szczegóły