Uniwersytet Trzeciego Wieku

Aktualności

17 listopada 2017Zabawa Andrzejkowa

Szanowni Państwo!
Zapraszamy serdecznie do zapisów na Zabawę Andrzejkową, która odbędzie się 30 listopada 2017r. w Restauracji Atmosfera  przy ul. Żupy 2 w Bydgoszczy.

Impreza rozpoczyna się o godzinie 18:00 i planowana jest do …. białego rana.

Koszt 70 zł/osoba (wpłaty gotówka w biurze UTW)

Wśród atrakcji:

  • wyborna zabawa w zacnym gronie 
  • wyśmienite menu przygotowane przez Restaurację
  • zabawy i wróżby
  • oprawa muzyczna DJ

W zabawie mogę wziąć udział także osoby spoza naszego UTW. W przypadku zainteresowania i zapisów proszę o bezpośredni kontakt z biurem UTW.

Szczegóły
14 listopada 2017Dzień Otwarty Notariatu

W ostatnią sobotę miesiąca, 25 listopada, odbędzie się ósma edycja Dnia Otwartego Notariatu, w ramach której od godziny 10.00 do 16.00 w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Bydgoszczy przy Placu Wolności 9 notariusze z Bydgoszczy i okolic będą udzielali wszystkim zainteresowanym nieodpłatnych porad prawnych.

VIII edycja akcji Dzień Otwarty Notariatu odbywa się pod hasłem:

„Porozmawiaj z notariuszem, jak bezpiecznie przekazać majątek”.

Dzień Otwarty Notariatu jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez samorząd notarialny od 2010 roku, z roku na rok cieszącym się coraz większym prestiżem – tegoroczna edycja została objęta honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania!

 
   

DZIEŃ OTWARTY NOTARIATU

25 listopada 2017 r., godz. 10.00-16.00

ZSO nr 1, Plac Wolności 9

Szczegóły
14 listopada 2017Współpraca z Uniwersytetem w Gruzji

Profesor Zurab Khonelidze, Rektor Suchumskiego Państwowego Uniwersytetu w Tbilisi spotkał się z Dziekanem Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bydgoszczy, prof. WSG, dr inż. Cezarym Kościelakiem. Obecnie, w przygotowywaniu jest porozumienie pomiędzy naszymi Uczelniami ws. współpracy, dotyczącej okazania pomocy w otwarciu w partnerskiej Uczelni – w Suchumskim Państwowym Uniwersytecie w Tbilisi - pierwszego w historii Gruzji Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

 

Szczegóły