Uniwersytet Trzeciego Wieku

Aktualności

5 grudnia 2017Akcja charytatywna dla Ukrainy

Wyższa Szkoła Gospodarki wraz ze Stowarzyszeniem Studentów z Zagranicy (AIS) pragnie serdecznie zaprosić Państwa do udzielenia wsparcia akcji charytatywnej wspierającej polskie i ukraińskie rodziny z rejonu wołnowaskiego w obwodzie donieckim.
Lista potrzeb jest bardzo długa, jednak w szczególności mieszkańcom brakuje: materiałów sanitarno - opatrunkowych (plastry, bandaże, apteczki, pampersy dla dzieci i osób starszych itp.), sprzętu medycznego (kule, wózki inwalidzkie, chodziki), środków przeciwgrzybicznych i środków czystości, artykułów szkolne dla dzieci (zeszyty, kredki, piórniki, plecaki itp.), gier edukacyjnych, zabawek oraz ciepłej odzieży. Wszystkie ww. artykuły przyjmowane są w Recepcji budynku K Wyższej Szkoły Gospodarki (ul. Naruszewicza 11 w Bydgoszczy)

Szczegóły
14 listopada 2017Współpraca z Uniwersytetem w Gruzji

Profesor Zurab Khonelidze, Rektor Suchumskiego Państwowego Uniwersytetu w Tbilisi spotkał się z Dziekanem Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Bydgoszczy, prof. WSG, dr inż. Cezarym Kościelakiem. Obecnie, w przygotowywaniu jest porozumienie pomiędzy naszymi Uczelniami ws. współpracy, dotyczącej okazania pomocy w otwarciu w partnerskiej Uczelni – w Suchumskim Państwowym Uniwersytecie w Tbilisi - pierwszego w historii Gruzji Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

 

Szczegóły
30 października 2017Terminarz zajęć językowych

Szanowni Słuchacze!
zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć językowych- kliknij szczegóły.

Szczegóły