Uniwersytet Trzeciego Wieku

Aktualności

25 sierpnia 2020REKRUTACJA 2020/2021

Drodzy Słuchacze! Do 30 września 2020 r. prowadzimy rekrutację główną na kolejny rok akademicki do grupy bydgoskiej. Jednakże ze względu na sytuację w kraju robimy to na zmienionych zasadach. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nimi w rozwinięciu tej wiadomości. 

Szczegóły
17 sierpnia 2020Usługi opiekuńcze - zapraszamy do udziału w projekcie

Wyższa Szkoła Gospodarki wraz z partnerami Fundacją PRO OMNIS oraz Urzędem Miasta w Bydgoszczy wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców miasta Bydgoszczy rozpoczyna rekrutację do projektu „Rozwój usług opiekuńczych w mieście Bydgoszczy”.

Wsparcie kierujemy do 490 osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, w tym starszych i z niepełnosprawnościami, zamieszkujących w Bydgoszczy. Pomocą zostanie objętych także 110 opiekunów osób potrzebujących wsparcia.

 

Szczegóły
3 sierpnia 2020WYCIECZKI INFO

Wyjazd „Włoskie Dolomity" - zostaje przełożony na sierpień/wrzesień 2021 roku. Dokładna data zostanie podana w późniejszym terminie.

Wyjazd "Beskid" - Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną na Śląsku wyjazdy „Atrakcje Beskidu Śląskiego” zostają przełożone na październik. Prawdopodobny termin zostanie podany do końca sierpnia.

Szczegóły