Uniwersytet Trzeciego Wieku

Aktualności

11 luty 2019Wieczór poezji słowno-muzycznej

Piszesz wiersze? Opowiadania? Limeryki? A może teksty piosenek? Mamy ciekawą propozycję dla miłośników wszelkich form poetyckich. Spotkajmy się na wieczorku lirycznym, który odbędzie się 7 marca w godz. 17.00-20.00 w sali widowiskowej APK (budynek L). Będzie można zaprezentować swoją twórczość, posłuchać wierszy innych oraz porozmawiać o ich pisaniu. Osoby chętne mogą zgłaszać się do biura UTW (budynek A), mailowo u3w@byd.pl  lub do przewodniczącego samorządu słuchaczy p. Zbigniewa Popielewskiego. 

wstęp wolny

Szczegóły
7 luty 2019TANIEC! TANIEC! TANIEC!

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby po 50 roku życia na wyjątkowe zajęcia LATINO SOLO, podczas których będziecie mieli okazję zgłębiać tajniki takich tańców jak: salsa, rumba, chacha i wiele innych. Warto zrobić coś dla siebie i rozpocząć ekscytującą przygodę z tańcem!  KAŻDY może dołączyć! 

Pierwsze zajęcia odbędą się w czwartek 7.02.2019 o godz. 12.00! Czekać na Was będzie instruktorka tańca Aleksandra Grudzińska  Informacje i zapisy pod numerem: 784 770 347. Koszt udziału 70 zł/mc.

 

Szczegóły
2 luty 2019Nowa GALERIA FOTO!

W dziale Relacje z wycieczek umieściliśmy zdjęcia z naszych wszystkich dotychczasowych podróży z roku akademickiego 2018-2019. Zapraszamy do oglądania. Zobaczcie jak nasi słuchacze bawili się na wyjazdach w Grecji, Wrocławiu, Piotrkowie, Elblągu oraz jak powitali rok 2019 w Międzyzdrojach! Galeria będzie sukcesywnie aktualizowana. Semestr letni zapowiada się wybornie - sprawdźcie w dziale WYCIECZKI smiley

Szczegóły