Uniwersytet Trzeciego Wieku

Aktualności

13 stycznia 2021Info turystyka

Miło nam poinformować, że na mocy zawartych porozumień z Władzami naszej uczelni z dniem 1 stycznia 2021 firma eduTRAVELER staje się rekomendowanym operatorem ruchu turystycznego w strukturach Wyższej Szkoły Gospodarki, a co za tym idzie Regionalnej Sieci Uniwersytetów Trzeciego Wieku również.

Dla wszystkich miłośników wyjazdu z Panem Tomkiem Kądziorskim mam dobrą wiadomość - nie zmieni się nic. Pan Tomasz będzie w dalszym ciągu przygotowywał dla Was wyjazdy - teraz w ramach Edutraveler. Będzie oczywiście również realizował te, które zostały przełożone z poprzedniego roku. Pozostaje Waszym opiekunem koła turystycznego i pilotem wycieczek.

Biuro eduTRAVELER mieści się na terenie kampusu WSG, przy ul. Garbary 2, w budynku G pok. G003 (parter) - co z pewnością ułatwi Państwu załatwianie wszelkich formalności związanych z wyjazdami. Czekamy tak samo jak Państwo, na wznowienie działalności edukacyjnej i turystycznej. Bądźmy dobrej myśli! 

Szczegóły
5 stycznia 2021Teatr Polski - online - oferta na styczeń

Niestety nie możemy jeszcze zaprosić Państwa ponownie do siedziby Teatru Polskiego. Aktorzy bydgoskiego teatru mogą jednak gościć wirtualnie w Państwa domach, poprzez platformę: www.vod.teatrpolski.pl Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z załączoną ofertą spektakli oraz przygotowany dla Państwa kodem rabatowym.

OFERTA STYCZEŃ

Szczegóły