Uniwersytet Trzeciego Wieku

Aktualności

22 luty 2019UTW Osielsko z wizytą w Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa Polskiego

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Osielsku wybrali się na ciekawą wycieczkę do Muzeum Dyplomacji i Uchodźstwa w Bydgoszczy. Relację przygotowała Jolanta L. Wróblewska - przewodnicząca grupy z Osielska.

Szczegóły
11 luty 2019Wieczór poezji słowno-muzycznej

Piszesz wiersze? Opowiadania? Limeryki? A może teksty piosenek? Mamy ciekawą propozycję dla miłośników wszelkich form poetyckich. Spotkajmy się na wieczorku lirycznym, który odbędzie się 7 marca w godz. 17.00-20.00 w sali widowiskowej APK (budynek L). Będzie można zaprezentować swoją twórczość, posłuchać wierszy innych oraz porozmawiać o ich pisaniu. Osoby chętne mogą zgłaszać się do biura UTW (budynek A), mailowo u3w@byd.pl  lub do przewodniczącego samorządu słuchaczy p. Zbigniewa Popielewskiego. 

wstęp wolny

Szczegóły
7 luty 2019TANIEC! TANIEC! TANIEC!

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby po 50 roku życia na wyjątkowe zajęcia LATINO SOLO, podczas których będziecie mieli okazję zgłębiać tajniki takich tańców jak: salsa, rumba, chacha i wiele innych. Warto zrobić coś dla siebie i rozpocząć ekscytującą przygodę z tańcem!  KAŻDY może dołączyć! 

Pierwsze zajęcia odbędą się w czwartek 7.02.2019 o godz. 12.00! Czekać na Was będzie instruktorka tańca Aleksandra Grudzińska  Informacje i zapisy pod numerem: 784 770 347. Koszt udziału 70 zł/mc.

 

Szczegóły