Uniwersytet Trzeciego Wieku

Aktualności

25 maja 2018KLAUZULA INFORMACYJNA

Mając na względzie dbałość o ochronę Państwa danych osobowych, a także rozpoczęcie obowiązywania przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „RODO”) uprzejmie informujemy, iż umieściliśmy na naszej stronie KLAUZULĘ INFORMACYJNĄ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH.

Pragniemy zapewnić, iż Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami prawnymi.

Szczegóły
16 maja 2018Hellerówka - bydgoskie ogrody pokazowe

Organizujemy wyjazd do największych ogrodów tematycznych w województwie kujawsko-pomorskim. Hellerówka na osiedlu Piaski to wyjątkowe miejsce, gdzie można nasycić wzrok pięknem barw i kompozycją roślin. Po zwiedzaniu planujemy biesiadę na świeżym powietrzu. 

DATA: 13 czerwca 2018,  zbiórka na pętli autobusowej nr 54 na Piaskach o godzinie 12.45

ZAPISY: biuro UTW, budynek A, pokój 101

CENA: 35 zł/osobę

 

 

Szczegóły
14 maja 2018Fotorelacja z grilla

Nasz pierwszy w tym roku grill udał się wyśmienicie. Pogoda wspaniała, goście nie zawiedli - było nas blisko 70 osób!, nowy grill spisał się doskonale, a muzyka i tańce rozbrzmiewały na całym kampusie uniwersyteckim do wieczora:) Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej -> ZDJĘCIA  TUTAJ 

Szczegóły