Uniwersytet Trzeciego Wieku

Aktualności

27 sierpnia 2020REWAL i BESKID - nowe informacje

UWAGA – wyjazd na wczasy do Rewala odbędzie się w terminie 15-20 września. Zbiórka uczestników o godz. 7.30 na parkingu hali widowiskowo-sportowej ŁuczniczkaTORBYD. W razie pytań proszę o kontakt z mgr Tomaszem Kądziorskim.

Natomiast wycieczka BESKID ŚLĄSKI odbędzie się w terminie: 4-7.10.2020

WYCIECZKI JEDNODNIOWE - na pierwszym spotkaniu koła turystycznego, które odbędzie się z prawdopodobnie z początkiem października zostanie uzgodniony termin zaległych wycieczek jednodniowych.

KOŁO TURYSTYCZNE - odbędzie się w październiku. Dokładna data zostanie podana pod koniec września/

Szczegóły
25 sierpnia 2020REKRUTACJA 2020/2021

Drodzy Słuchacze! Do 30 września 2020 r. prowadzimy rekrutację główną na kolejny rok akademicki do grupy bydgoskiej. Jednakże ze względu na sytuację w kraju robimy to na zmienionych zasadach. Bardzo prosimy o zapoznanie się z nimi w rozwinięciu tej wiadomości. 

Szczegóły
17 sierpnia 2020Usługi opiekuńcze - zapraszamy do udziału w projekcie

Wyższa Szkoła Gospodarki wraz z partnerami Fundacją PRO OMNIS oraz Urzędem Miasta w Bydgoszczy wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców miasta Bydgoszczy rozpoczyna rekrutację do projektu „Rozwój usług opiekuńczych w mieście Bydgoszczy”.

Wsparcie kierujemy do 490 osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, w tym starszych i z niepełnosprawnościami, zamieszkujących w Bydgoszczy. Pomocą zostanie objętych także 110 opiekunów osób potrzebujących wsparcia.

 

Szczegóły