Uniwersytet Trzeciego Wieku

Aktualności

26 maja 2020E-wykłady

Tym razem nowa tematyka. Mgr Magdalena Buda zaprezentuje wykład na temat warszawskiego getta. Opowie również o symbolice święta Pesach (odpowiednika Świąt Wielkanocnych). 

Szczegóły
25 maja 2020E-wykłady

25 maja w poniedziałek, o godzinie 17:00 zapraszamy na kolejną odsłonę Wykładów Jadwiżańskich! Tematem najbliższego spotkania będzie: „Wolność – podstawowa wartość zagrożona pod pretekstem kryzysu”. Wykłady wprowadzające do dyskusji i głos zabiorą: Filip Sikora, Michał Cichoracki oraz Łukasz Moniuszko. Zapisy na to wydarzenie prosimy kierować pod adres: jan.chesy@byd.pl. Wydarzenie będzie przeprowadzone na platfomie Microsoft Teams.

Szczegóły
25 maja 2020Bilety do opery

Uwaga! UTW Bydgoszcz - Zimną zakupiliście mnóstwo biletów na spektakle operowe w Operze Nova. W marcu, kwietniu, maju i czerwcu wszystkie wydarzenia artystyczne zostały odwołane. Opera Nova poinformowała, że zwraca pieniądze za wszystkie odwołane spektakle. Zwroty są możliwe bezpośrednio w kasie Opery od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-16.00. Należy mieć ze sobą zakupione bilety. Z tego co wiem, nie można przesunąć biletów na inne spektakle. W razie wątpliwości, bądź pytań proszę o kontakt bezpośrednio z Operą: Dział Promocji i Obsługi Widzów: 52 325 16 55

Szczegóły