Uniwersytet Trzeciego Wieku

Aktualności

7 maja 2021Wykłady Jadwiżańskie

Serdecznie zapraszamy na III edycję Wykładów Jadwiżańskich. W związku z trwającym Wirtualnym Festiwalem Nauki z radością powracamy do kolejnego, trzeciego cyklu Wykładów Jadwiżańskich. W tegorocznej odsłonie nasi specjaliści podejmą dyskusję wokół następujących zagadnień: Sprawiedliwość, Praca, Prawo, Demokracja, Edukacja, Postęp, Emocje i Miłość.
 
Na pierwsze spotkanie, które odbędzie się poprzez aplikację Teams zapraszamy już w najbliższy poniedziałek 10 maja o godzinie 17:00.
 
O „Sprawiedliwości” w różnych jej aspektach dyskutować będą: prof. UG dr hab. Martyna Koszkało, dr Łukasz Moniuszko oraz ks. dr Michał Włodarczyk. Link do spotkania w aplikacji Microsoft TEAMS: https://link.freshmail.mx/c/z95lj3l9um/rn3qnwtwsb
 
Szczegóły
7 maja 2021E-wykłady

Zapraszamy na wykład mgr Igora Pogorzelskiego na temat życia polskiego pisarza i publicysty, popularyzatora jazzu w Polsce - Leopolda Tyrmanda. Wykład można obejrzeć  TUTAJ 

 

 

Szczegóły
23 kwietnia 2021Sadzonki miododajnych krzewów rozdane

Dziękujemy Wam za tak wspaniały odzew naszej sadzonkowej akcji z okazji Dnia Ziemi. Wszystkie rośliny rozeszły się w kilkanaście minut. Cieszymy się, że mogliśmy sprawić Wam trochę radości. Niech wszystkie rozdane rośliny rosną zdrowo i cieszą oko w ogródkach i na waszych działkach. Do zobaczenia!

Szczegóły