Uniwersytet Trzeciego Wieku

Relaks i wypoczynek

Centrum Fitness i Dietetyki REWITAL  Po pracy, po szkole, zawsze po drodze, bo trudno o lepszą lokalizację i wyposażenie. Centrum Fitness i Dietetyki to miejsce gdzie kompleksowo zadbać można o kondycję. Sala fitness - przeznaczona dla kobiet jak i mężczyzn, dysponuje sprzętem gwarantującym zarówno bezpieczeństwo podczas ćwiczeń oraz wysoką skuteczność. Fizjoterapeuta, dietetyk i trener, profesjonalnie dostosują do każdego Klienta rodzaj aktywności fizycznej, tempo i poziom trudności. Możliwość ustalenia indywidualnego planu treningowego jak również udziału w zajęciach grupowych typu : gimastyka dla kręgosłupa, zajęcia relaksacyno - ruchowe z elementami jogi, nordic walking, czy też gra w boule. 

 

Dodatkowym atutem jest niewątpliwie dostępność do siłowni zewnętrznej zlokalizowanej na terenie kampusu Uczelni. Jest ona dostępna dla każdego, wystarczy tylko odpowieni strój, chwila czasu wolnego i motywacja do ćwiczeń.

 

CENTRUM FITNESS I DIETETYKI REWITAL 

Wyższa Szkoła Gospodarki (Budynek "M")

ul. Garbary 2

85-229 Bydgoszcz

tel. 52 567 07 91

kom. 506 624 539

www.rewital.byd.pl


Gra w boule 

Bule to świetna propozycja sportu dla dzieci, młodzieży, dorosłych, a zwłaszcza seniorów. Gra, nazywana również petanką (od francuskiego Pétanque) czy grą w kule.
Gra ( w dużym skrócie) polega na rzucaniu z wytyczonego okręgu metalowymi kulami w kierunku małej drewnianej lub plastikowej kulki. Rywalizacja i dobry humor gwarantowane.
Dołącz do nas – trenujemy w każdy poniedziałek od godziny 13:30 - 15:30 – spotkanie na sali gimnastycznej WSG.