Uniwersytet Trzeciego Wieku

Wolna Ukraina

Społeczność Uniwersytetu Ekonomicznego składa się z przedstawicieli wielu kultur i narodowości. W obliczu rosyjskiej agresji na Ukrainie chcemy przypomnieć o naszych wartościach. Otwartość, szacunek i tolerancja to fundamenty, na których zbudowany jest Uniwersytet. Pragniemy wyrazić naszą solidarność ze wszystkimi studentami i pracownikami, których dotknął konflikt, który obecnie rozgrywa się za naszą wschodnią granicą. Koleżanki i koledzy, jesteście częścią naszej społeczności akademickiej, zawsze znajdziecie w nas wsparcie i pomoc. Jesteśmy z Wami myślami i sercem.

Społeczność Uniwersytetu Ekonomicznego składa się z przedstawicieli różnych kultur i narodowości. W obliczu rosyjskiej agresji na Ukrainie chcemy przypomnieć sobie nasze wartości. Otwartość, szacunek i tolerancja to fundamenty, na których zbudowana jest uczelnia. Pragniemy wyrazić naszą solidarność ze wszystkimi uczniami i pracownikami dotkniętymi konfliktem, który rozgrzewa się teraz za naszą wschodnią grani Koleżanki i koledzy, jesteście częścią naszej społeczności akademickiej, zawsze znajdziecie w nas wsparcie i pomoc. Jesteśmy z Wami myślami i sercem.

Wspólnotę Wyższej Szkoły Gospodarki tworzą przedstawiciele licznych kultur i narodowości. W obliczu Rosyjskiej agresji w Ukrainie chcemy przypomnieć nasze wartości. Otwartość, szacunek i tolerancja są fundamentem, na której budowana jest uczelnia. Chcemy wyrazić solidarność ze wszystkimi studentami i pracownikami dotkniętymi konfliktem, który rozpalany jest teraz za naszą wschodnią granicą. Przyjaciele i koledzy jesteście częścią naszej społeczności akademickiej, zawsze znajdziecie w nas wsparcie i pomoc. Jesteśmy z Wami myślami i sercem.

Obejrzyj wystąpienia Władz Wyższej Szkoły Gospodarki odnośnie wydarzeń na Ukrainie.

►TUTAJ ​​​​​​​