Uniwersytet Trzeciego Wieku

Info turystyka

Miło nam poinformować, że na mocy zawartych porozumień z Władzami naszej uczelni z dniem 1 stycznia 2021 firma eduTRAVELER staje się rekomendowanym operatorem ruchu turystycznego w strukturach Wyższej Szkoły Gospodarki, a co za tym idzie Regionalnej Sieci Uniwersytetów Trzeciego Wieku również.

Dla wszystkich miłośników wyjazdu z Panem Tomkiem Kądziorskim mam dobrą wiadomość - nie zmieni się nic. Pan Tomasz będzie w dalszym ciągu przygotowywał dla Was wyjazdy - teraz w ramach Edutraveler. Będzie oczywiście również realizował te, które zostały przełożone z poprzedniego roku. Pozostaje Waszym opiekunem koła turystycznego i pilotem wycieczek.

Biuro eduTRAVELER mieści się na terenie kampusu WSG, przy ul. Garbary 2, w budynku G pok. G003 (parter) - co z pewnością ułatwi Państwu załatwianie wszelkich formalności związanych z wyjazdami. Czekamy tak samo jak Państwo, na wznowienie działalności edukacyjnej i turystycznej. Bądźmy dobrej myśli! 

Próbka oferty turystycznej przygotowana przez Edu Traveler - będzie ona również rozszerzeniem dotychczasowej oferty o wyjazdy na wydarzenia sportowe, muzyczne, teatralne. Nie prowadzimy obecnie zapisów na dane wyjazdy (ze względu na obostrzenia związane z Covid-19). Jest to tylko poglądowa propozycja dla Was.